Token Architecture

Jak się przedstawić?

Czy potrafisz wyjaśnić inwestorowi czemu powinien zainwestować właśnie w Twoją firmę? W 30 sekund? Czy Twoja prezentacja PowerPoint zaczyna się od sekcji w stylu “O nas”, “Nasze…”, “My…”? Czy po wejściu na stronę domową Twojego serwisu www użytkownik zrozumie, co może dzięki Twojej firmy zyskać?

Wiele firm natrafia na poważne problemy przy próbie lapidarnego i klarownego przedstawiania swojej oferty. Często wydaje im się, że koncept „powiedzmy jeszcze o tym” jest najlepszym rozwiązaniem. W efekcie ich prezentacje stają się nudne i długie, a z serwisów www nie sposób zrozumieć o co danej firmie chodzi. Firmy takie potrzebują “spojrzenia z zewnątrz” i pomocy w opracowywaniu materiałów prezentacyjnych.

Dlatego, oprócz metodologii 3px, oferujemy pomoc w tworzeniu materiałów prezentacyjnych o firmie, marce czy produktach.

Token Architecture
Token Architecture

Pitch deck

Brawo! Masz super pomysł na biznes życia: przełomowy, “skazany na sukces”. Brakuje Ci tylko odpowiednich partnerów biznesowych, którzy wniosą do Twojego projektu, wiedzę, kontakty i oczywiście środki finansowe.

Proponujemy Ci mały eksperyment: poproś swoją rodzinę czy kilku znajomych, aby wysłuchali Twojego pomysłu. Masz na to 3 minuty.

Jak poszło? Jeśli czujesz, że mogło być lepiej skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zwięźle i przekonująco wyrazić to co powinieneś. Pomożemy Ci przygotować materiał, za pomocą którego nawet podczas krótkiej jazdy windą uda Ci się zaciekawić inwestora.

Prezentacja

Napisanie jednego slajdu bywa wyzwaniem. A co dopiero całej prezentacji! Ułożenie slajdów staje się istną torturą, treść nie mieści się tam gdzie powinna, a myśl przewodnia ulatuje w niebyt.

W trakcie naszej długoletniej praktyki, mieliśmy okazje przejść te wszystkie „stany” świadomości. Napisaliśmy setki różnego rodzaju prezentacji sprzedażowych, wizerunkowych, budujących świadomość, rujnujących niepewność. Boleśnie doświadczyliśmy skąd biorą się te problemy.  Dlatego, jeśli potrzebujesz dobrej, klarownej prezentacji i nie masz ochoty na odkrywanie „nowych lądów” w tym obszarze, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przygotować doskonała prezentację, abyś Ty mógł zająć się tym co umiesz robić najlepiej.

Serwis www

Współczesna prawda głosi, że jeśli nie ma Cię w internecie – to nie istniejesz. Niestety, sam fakt, że “zaistniejesz”, też nie rozwiązuje problemu. Serwis www musi spełniać konkretne funkcje i efektywnie wykorzystywać specyfikę internetu; strona internetowa to nie kopie firmowej ulotki czy prezentacji. “Kreatynie klonowanie” rozwiązań konkurencji też nie zrobi z ciebie lidera. Co więcej, Twój serwis powinien być zintegrowany z całym naręczem narzędzi analitycznych i marketingowych…

Chętnie pomożemy Ci w tej “drodze przez mękę”: porozmawiajmy jak powinien wyglądać i funkcjonować idealny serwis internetowy Twojej firmy.

Token Architecture
The Press

Nasi Klienci o nas…

Odkrywcy Zdrowia - Serwis www

Współpraca z Billion Dollar Questions to czysta przyjemność: intelektualna, kreatywna i merytoryczna. Tworzenie nowego projektu wiąże się ze stresem. Wspólnie z Krzysztofem i Lechem zredukowaliśmy ten stres do minimum, co pozwoliło na przekierowanie całej energii na efektywne działanie. Rezultat wspólnych działań można zobaczyć na naszej stronie. Polecam BnDQ – z tej współpracy każdy wyjdzie wygrany!

Monika Jaromin
Monika Jaromin

CDC Poland (Odkrywcy Zdrowia)

GE Hunter - strategia 3px, materiały prezentacyjne, serwis www, komunikacja...

Beautiful Theme! Awesome built-in features with some great built in Plug-ins! A well designed and well thought out Dashboard! 100/100 Would recommend!

Ola Samuelsson
Ola Samuelsson

GE Hunter

Macaroni Tomato - Strategia 3px, serwis i sklep www, komunikacja...

Współpraca z Billion Dollar Questions podczas tworzenia strategii dla naszej marki, nowej strony internetowej i sklepu wielokrotnie nas pozytywnie zaskoczyła. Firma jest profesjonalna, rzetelna, uczciwa oraz otwarta na indywidualne potrzeby i pomysły klienta. Innowacyjny program 3px pomógł nam lepiej określić i sprecyzować strategię marki i kierunki rozwoju. Bardzo dla nas ważny jest fakt, że w każdej chwili możemy liczyć na fachowe wsparcie i pomoc w kwestiach technicznych związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Firma godna polecenia. Życzymy dalszych sukcesów 🙂

Tatiana Hrechorowicz
Tatiana Hrechorowicz

Macaroni Tomato

The Press

Możemy Ci pomóc

Z największą przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Porozmawiajmy, jak 3px pomoże Ci sprzedawać więcej i skuteczniej.

Lech C. Król
+ 48 600 410 828

Krzysztof Jankowski
+48 502 198 779

Jeśli preferujesz formę pisemną, napisz do nas maila (kontakt@billiondollarquestions.com) lub skorzystaj w formularza pomożej: