Token Architecture

Komunikacja i kampanie reklamowe

Wiesz co sprzedajesz, potrafisz to świetnie zaprezentować, a Twoja strona www budzi powszechny zachwyt (lub nawet odrobinę zawiści). Czas, aby świat dowiedział się o Twojej ofercie!

Jak to zrobić? Odpowiedź jest banalnie prosta: jak najlepiej 🙂

Token Architecture
Token Architecture

Reklama
w internecie

Czy kampanie online są skuteczne do promowania biznesu, sprzedaży, wizerunku? Wszyscy wiemy, że tak. Z jednej strony, każdy w zaciszu biura jest w stanie wygenerować reklamy na FB czy Google Ads, z drugiej strony sieć pełna jest kpin z reklam w stylu “większe logo” czy “pokaż Pan więcej produktu”.

Dlatego planując kampanie bierzemy pod uwagę nie tylko cały szereg czynników efektywnościowych związanych z odpowiednim doborem technologii reklamowych (remakreting, media społeczne, reklama natywna, SEM, RTB, personalizacja, itp.) ale dążymy do pełnego wykorzystanie korzyści z opracowanej strategii 3px.

Chat-bots

Załóżmy, że Twoja firma wspaniale prosperuje. Twoje produkty się świetnie sprzedają. Jednym słowem: sukces.
Jednak popularność ma swoją cenę. Liczba kontaktów ze strony Twoich potencjalnych klientów rośnie lawinowo. Lawinowo rośnie też liczba zapytań związanych z Twoją działalnością. Niestety, część z omawianych kontaktów nie ma do końca sprecyzowanych poglądów: co tak w rzeczywistości ich zainteresowało na Twojej stronie www, inna grupa odwiedza Twoją stronę np. późną nocą, kiedy nikt nie jest w stanie się nią zająć, a są i tacy, którzy nie zawsze preferują bezpośredni kontakt z biurem obsługi klienta.
Jeśli nie będziesz umiał odpowiednio „poprowadzić” niezdecydowanych, nawiązać kontaktu z tym, którzy spać nie mogą lub nie bardzo lubią bezpośrednie rozmowy, być może właśnie tracisz bardzo lukratywny biznes.
To właśnie dlatego oferujemy naszym klientom technologię tzw. Czat bot’ów czyli aplikacji, która dzięki specjalnym algorytmom jest w stanie komunikować się z Twoimi klientami. Odpowiednia sekwencja pytań i „zachowań” sprawia, że możliwym jest określenie: czy mamy do czynienia z Klientem na serio zainteresowanym Twoją ofertą i przekazaniu tego kontaktu do działu obsługi klienta.
Dodatkowo, dzięki technologii chat bot, Twoi klienci nigdy nie są pozostawieni samym sobie i o dogodnej dla nich porze mogą kontaktować się z Twoją firmą, nawet kiedy Ty i Twój zespół wyjątkowo macie wolny weekend.

Marketing automation

Jednym z kluczowych czynników kosztotwórczych jest pracochłonność obsługi klientów. Na szczęście nowoczesne rozwiązania informatyczne umożliwiają znaczącą automatyzację tych procesów. W obsłudze naszych klientów wykorzystujemy często platformy iPaaS tworząc zintegrowane, zautomatyzowane środowiska, umożliwiające natychmiastowe przekazywanie danych do wielu platform wykorzystywanych w marketingu oraz obsłudze klientów. Stosowane przez nas platformy iPaaS pozwalają na integrację tysięcy różnorodnych platform, poczynając od typowych systemów CRM, poprzez automatyzację mailingów i chat boty, a kończąc na zaawansowanych systemach przetwarzania danych wykorzystujących sztuczną inteligencję.

W efekcie, pracownicy nie muszą wykonywać żmudnych, rutynowych – często frustrujących i nudnych – zadań, mogąc wykorzystać w pełni swój potencjał  na rzecz firmy.

Token Architecture
The Press

Nasi Klienci o nas

Medycyna Młodości - chat-bot

Bot odciąża naszych pracowników w udzielaniu odpowiedzi na pytania w stylu “Ile ten zabieg kosztuje”, “Ile trwa”, itp. Jesteśmy powiadamiani, gdy osoba rozmawiająca z botem jest zainteresowana wizytą lub ma szczegółowe pytania. Dzięki temu mamy więcej czasu dla pacjentów, którzy tego oczekują. Nie tracimy go na klientów typu “tylko się rozglądam”.

Urszula Brumer
Urszula Brumer

Medycyna Młodości

GE Hunter - integracja iPaaS

Wykorzystanie platformy iPaaS do integracji wykorzystywanych przez nas platform upraszcza pracę i ogranicza nakład obowiązaków manualnych na wykwalifikowany personel. Ponieważ system działa w czasie rzczywistym, do sekund skróceniu uległa część procedu zajmująca wcześniej… dni.

Ola Samuelsson
Ola Samuelsson

GE Hunter

The Press

Możemy Ci pomóc

Z największą przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Porozmawiajmy, jak 3px pomoże Ci sprzedawać więcej i skuteczniej.

Lech C. Król
+ 48 600 410 828

Krzysztof Jankowski
+48 502 198 779

Jeśli preferujesz formę pisemną, napisz do nas maila (kontakt@billiondollarquestions.com) lub skorzystaj w formularza pomożej:Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Fantastilliard Ltd. 590 Kingston Road, London SW20 8DN. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.